فیلم راز سانسور نشده 

… سالها پیش یک سوال مهم ذهنم را سالها به خود مشغول کرده بود که فیلم راز به آن پاسخ داد. یک پرسش اساسی که شاید برای شما هم پیش آمده باشد…

• چرا برخی آنقدر خوش شانس هستند و بسیاری دیگر بد شانس؟؟؟ چرا برخی به هرکاری دست می زنند موفق می شوند و بسیاری پشت سرهم شکست می خورند؟
  • چرا موفقیت مالی”، موفقیت تحصیلی”، موفقیت در معنویات”، موفقیت در امور خانواده”، موفقیت شغلی”، موفقیت در ارتباطات” و بطور کلی هر موفقیتی تنها نصیب افراد خاصی می شود؟

من مدتها در لابلای کتاب ها و از طریق اساتید دانشگاه به دنبال پاسخی مناسب برای این پرسش های ذهنی خودم بودم، اما هیچ جوابی مرا قانع نمی کرد تا اینکه بطور تصادفی فیلم مستند راز یا قانون جذب را دیدم. خیلی سال از آن زمان گذشته ولی وقتی به دفعه اولی که فیلم را دیدم فکر می کنم، همان حس خوب و ذوق و شوق آن لحظه دوباره در من زنده می شود. آری من به راز بزرگ” پی برده بودم. این فیلم توانست پاسخ تمام پرسش های مرا یکجا بدهد. دوستان فایل تصویری و صوتی فیلم راز را که توسط شبکه چهار سیما دوبله شده دانلود کنید و چند بار گوش کنید. حتی اگر قبلا فیلم را دیده باشید، چند باره دیگر آن را گوش کنید.

فیلم راز چیست؟

اما به راستی، رازی که این فیلم از آن پرده برمیدارد چیست؟ اجازه دهید به شما بگویم که این فیلم چگونه به تمام پرسش های ذهن کنجکاو من جواب داد. ما انسان ها اشرف مخلوقات خداوندیم و این موضوع بارها در قرآن کریم ذکر شده است. ذهن ما ذهن ما قدرتی اعجاز انگیز و نامحدود دارد. فرآموش نکنید که همه ی ما با یک قانون کار میکنیم و آنهم چیزی نیست جز، قانون کائنات . قانون کائنات به حدی دقیق است که قدرت انجام هرکاری را به ما میدهد. نحوه عملکرد این قانون، دقیقا همان راز جهان هستی است که بیشتر انسان ها آن را نمیدانند و معدود افرادی همچون خانم راندا برن، کوین ترودو . … که به این قانون یعنی همان قانون جذب رسیدند، توانستند زندگی خود را زیر و رو کنند.

فیلم راز به شما میگوید که مهم نیست در کجای این کره ی خاکی، با چه تحصیلات، چه سقف درآمد، در چه خانه و با چه شرایطی زندگی میکنید. تنها چیزی که مهم است این است که قانون جذب برای شما هم کار میکند و شما میتوانید بیشترین بهره را از آن ببرید. هیچ وقت فرآموش نکنید که هر آنچه وارد زندگی شما میشود چه خوب و چه بد، شما خودتان آن را جذب کرده اید و میتوانید هر روز چیز های بیشتری را به زندگیتان فرآخوانی کنید.

نقد فیلم راز

فیلم راز افکار و باورها را به دو دسته تقسیم می کند و توضیح می دهد که گروه افکار مثبت، پیش آمدهای مثبتی از جنس خودش برای شما به دنبال خواهد داشت و افکار مخدوش و منفی هم اتفاقات منفی. این بین یک عامل کمکی و سرعت بخش در خلق افکار وجود دارد و آن احساسات مثبت و منفی است. احساسات ما مانند قطب نمای مغناطیسی عمل می کند که از یک سو به ما نشان می دهد که آیا در مسیر صحیح در حرکت هستیم یا نه؟ و از سوی دیگر ابراز احساس و اشتیاق سوزان در کار افرینش مثل کاتالیزور عمل می کند و سرعت و روند آفرینش را تسریع می کند. فیلم راز را باید چند باره گوش کرد، چون واقعیت هایی که مطرح می شوند نیاز به بازخورد ذهنی و روانی ما دارند و حتما بعد از گوش کردن باید تصمیمی در رابطه با موضوعات گرفته شود. تنها وظیفه ما درخواست کردن است. ما باید خواسته ها و آرزوهای خود را اعلام و ارسال کنیم که این کار توسط ضمیر ناخودآگاه ما در ارتباط مستقیم با کاینات صورت می گیرد. بعد از آن دوره انتظار ظهور معجزات است. شما در این دوره کافی است هم سوی با سفارشات انجام شده خود باشید.

هم سو بودن یعنی وقتی ماشین مدل بالا خواستی، بلافاصله این فکر را به ذهنت راه ندهی که : مگر میشود؟ چگونه ممکن است؟

آخه مگه میشه به همین راحتی این اتفاقات برای من هم رخ بده؟!

کافی است یک بار این فکر از ذهن شما بگذرد! با این کار سفارش جدیدی به کاینات ارسال می کنی که می گوید: من فکر نمی کنم بتوانم بپذیرم که شما برای من این کار را اجام دهید. من خودم را لایق نمی دانم. من نمی خواهم….

و کاینات هم همیشه در قبال دریافت هر پیامی یک عبارت بکار می برد در خدمتم سرور من!!! و سفارش شما به زباله دان سرنوشت انداخته می شود. لطفا فیلم را گوش کنید. فیلم ماورای راز را هم ، تیم ما بصورت فایل صوتی درآورده و برای دانلود عزیزان ارایه خواهد کرد.

فیلم راز

فیلم ,راز ,هم ,یک ,کار ,موفقیت ,فیلم راز ,می کند ,را به ,از آن ,برای شما

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

cibefretcal parsiboy loadfail Iran news وبلاگ رسمی امیرعلی مهاجری همراز الماس آبی viptour hopebacklink سایت تفریحی